BlackSmith DHP-23H2PB Fretdraad Phosphor Bronze 9.5" Narrow / High voor Elektrische Gitaar en Basgitaar (Set 24 Stuks)
  • Levertijd:  Op voorraad
Omschrijving
BlackSmith DHP-23H2PB fretdraad gemaakt van phosphor bronze, verpakking van 24 stuks. Dit fretdraad is geschikt voor fretboards met 9.5" radius. De breedte van de frets is 2.3mm, de hoogte van de kroon is 1.3mm en de diepte van de "tang" is 1.8mm.
Alle 24 frets zijn voorgesneden tot een lengte van 3.62" (92 mm). Elke fret heeft een "step-cut" tang om ook te passen op fretboards waarop "blinde" fretsleuven worden gebruikt. Gemaakt om in een fretsleuf van 0.58mm te passen.
Over BlackSmith Strings
Niet het juiste formaat?
Bekijk hier alle beschikbare maten fretdraad >>
Bekijk meer
Specificaties
  • Merk: BlackSmith
  • Type: DHP-23H2PB
  • Materiaal frets: phosphor bronze
  • Voorgesneden tot een lengte van 9.2 centimeter
  • Breedte: 2.3 mm
  • Kroon hoogte: 1.3 mm
  • Tang hoogte: 1.8 mm
  • Toets radius: 9.5" (240mm)
  • Geschikt voor fretsleuven met een breedte van 0.58mm