Ibanez BEL14ST12 Elastomeer (Soft) Standaard 1.2mm Plectrum 3-Pack
  • Levertijd:  Op voorraad
Omschrijving
Elk plectrum is verkrijgbaar als hard elastomeer en ook als een zacht elastomeer, ontwikkeld door Du Pont-Toray. De plectrums uit deze elastomeer-serie zijn verkrijgbaar in drie verschillende vormen, een kleine teardrop, triangle en standaard vorm. De dikte van de plectrums uit deze serie variëert tussen 1.0mm en 2.5mm.
Bekijk meer
Specificaties
  • Merk: Ibanez
  • Type: BEL14ST12 / Soft
  • Vorm: standaard
  • Materiaal: elastomeer
  • Dikte: 1.2mm
  • Kleur: Wit
  • Verpakking: 3-Pack
Bundel aanbiedingen
Dunlop 5005 Plectrumhouder
Snarenshop SPH003 Microfoonstatief Plectrumhouder
=
Ook interessant
  1. Chickenpicks Light 2.2mm Plectrum 2-Pack
    Chickenpicks Light 2.2mm Plectrum 2-Pack
  2. Dunlop Nylon Standard Plectrum 1.0mm - Per Stuk
    Dunlop Nylon Standard Plectrum 1.0mm - Per Stuk
  3. GaiaPicks GP015BUF Buffalo Bone Standaard Plectrum Platte Punt
    GaiaPicks GP015BUF Buffalo Bone Standaard Plectrum Platte Punt
  4. Dunlop 417P96 Gator Grip Plectrum 0.96mm 12-Pack
    Dunlop 417P96 Gator Grip Plectrum 0.96mm 12-Pack
  5. Dunlop EVH102P114 Eddie van Halen Tortex Plectrum 1.14mm 6-Pack
    Dunlop EVH102P114 Eddie van Halen Tortex Plectrum 1.14mm 6-Pack
  6. Dunlop 431R60 Tortex Triangle Plectrum 0.60mm 72-Pack
    Dunlop 431R60 Tortex Triangle Plectrum 0.60mm 72-Pack